Kameny ke znamení II - Beran

7. září 2009 v 16:43 | admin |  Magické kameny
Diamant
Diamant je kámen čistoty, proto vám pomůže vyčistit myšlenky, ale také vás ochrání. Zabraňuje proudění negativní energii a dopřává vám pocit bezpečí. Diamant se stal kamenem mudrců, a ve středověku lidé věřili v to že je ochrání před zlem jak lidí tak pekelným. Sám diamant o sobě zamená čistotu, stálost, nevinnost, moudrost a pokoj ve své duši.

Ametyst
Ametyst vás uklidňuje, zbavuje nervozity a potlačuje v těle negativní energii jako je strach, zloba, starosti, přitom navzuje klid, čistotu, poznání. Fialové ametysty představují spojení rudého ohně síly života a nekonečna. Tak vám dává další energii do života. Ametyst napomáhá meditaci a intuici, vyjasňuje sny, pročisťuje myšlenky a bystří rozum.

Rubín
Rubín je velice silný kámen, ženě dává plodnost a všem majitelům sílu, moc, úspěch, lásku a štěstí. Ale chce něco na oplátku, za tuto sílu chce dobrého majitele, nabádá k velkým činům a může se stát osudným! Také posilňuje negativní znaky vašeho charakteru jako je divokost, nemilosrdnost, egoismus a pod. Už dříve panovníci měli vykládané šperky rubíny, daly jim sílu a moudrost. proto je pro nositele důležitá čistota, a rozvážnost. Rozhodně není vhodný pro slabší povahy.

Granát
Je známý jako kámen lásky, vášně a čistoty srdce ale krom toho má spoustu dalších schopností... Patří k nim činnost, aktivitu, nadšení a vytrvalost. Posiluje naši vůli a sebedůvěru, zmírňuje depresi a otvírá naši fantazii a vnitřní svět. Fyzicky dodává tělu regenerační sílu, posiluje obnovu buněk, podporuje tvorbu červených krvinek, uvolňuje krevní tlak, prokrvuje srdce a tělo, zvyšuje rychlost průtoku krve.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama