Kameny ke znamení III - Býk

7. září 2009 v 16:45 | admin |  Magické kameny
Smaragd
Jedná se o průsvitný druh berylu se zeleným odstínem... Některé, ty do tmava zbarvené mají vyšší hodnotu než diamant a vyjadřují sílu a božskou krásu. Je symbolem lásky, regenerace, odpočinku, harmonií pro srdce i duši. Dává nám schopnost naslouchat a chápat jiné, soucítit s nimi a milovat. Lásku nejen posilňuje ale i uklidňuje a utěšuje. Léčí nespavost, pomáhá překonávat depresivní stavy, podporuje paměť. Pokud jej budete nosit u srdce, neutralizuje negativní energii a odstraňuje blokády časem v organismu nahromaděné.. Také tělo omlazuje a posilňuje. Je to jeden z nejlepších a nejpozitivnějšík kamenů ke znamení a dokáže spoustu pozitivních věcí...

Safír
Je to symbol víry a čisté duše. Neutralizuje zmatení a iluze, učí vyžšímu poznání a to že naše přání a vůle nejsou nejsilnějšími silami. Je to ten nejčistčí a nejmocnější modrý kámen a symbolizuje hlubokou nebeskou modř která nás oduševňuje a očisťuje. Posilňuje vaši inspiraci, a pročisťuje myšlenky. Fyzicky účinkuje na tlusté střevo, žalůdek a hypofýzu. Také člověka ochraňuje před nehodami a úrazy, a před různým nebezpečím i nadlidských sil.

Tyrkys
Říká se že tyrkys člověku daruje moudrost z Nebe i Země, pomáhá nám s vyjádřením duševních poznatků, intuice, a myšlenek. Zabraňuje vstupu záporných vlivů a škodlivých energií a vibrací do naší aury. Má přirozenou schopnost přitahovat kladné, posilňující energie. Přidává nám na kráse, ne jen jako šperk ale i na duši. V rukou duševně čistých lidí zesiluje intuici, vyrovnanost, úspěch, štěstí a klid v rodině.Tyrkys se doporučuje nosit na krku, blízko srdci ale i naší duši v nitru najeho těla.

Příště kamoeny o blížencích, další část můžete čekat 8.září v 00:00 hodin...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama